3 sposoby na udane wakacje z kobietą

Kochając naszą kobietę powinniśmy raz na jakiś czas wyjechać na zasłużony urlop, z dala od naszego miejsca zamieszkania, gdzie będziemy mogli zapomnieć o wszystkich troskach związanych z funkcjonowaniem w naszym życiu. Odpoczynek kojarzy nam się z nabraniem sił oraz przede wszystkim z poszerzaniem wiedzy dotyczącej świata i pogłębieniu relacji z ukochaną kobietą. Jednak nie zawsze wakacje okazują się udane. Mamy dla was 3 rozwiązania, dzięki którym wasz wypoczynek będzie udany i nie będziecie wracać z poczuciem niedosytu.

Wybierzcie razem miejsce podróży

Jasne, jesteś mężczyzną i powinieneś prowadzić kobietę „za rękę” i być jej opoką, natomiast wakacje to czas w którym macie wypocząć oboje i to dwie strony powinny bawić się świetnie. Na pewno poznałeś kobietę i wiesz o jakich miejscach marzy i być może pokrywają się z widokami, które sam chciałbyś zobaczyć.

Świetnym rozwiązaniem jest wybranie miejsca na zasadzie konsultacji z kobietą – nie narzucaj swojej woli i wysłuchaj jej argumentów. Starajcie się wybrać jak najlepsze miejsce na drodze konsensu biorąc pod uwagę wiele aspektów: od liczby turystów podróżujących w dane miejsce oraz przede wszystkim po wasz wspólny budżet, o którym powiemy sobie za chwilę. Dobra organizacja urlopu, to podstawa i minimalizacja rozczarowania.

Miejcie plan na cały wypad

Nie chodzi nam tylko o to, byście mieli zaplanowane miejsce gdzie podróżujecie, bynajmniej – postarajcie się o wybranie miejsc, do których się razem udacie w mieście w którym będziecie. Jeżeli jedziecie do Barcelony, sprawdźcie zabytki tego miasta oraz inne atrakcje. Najgorsze co może spotkać was na wakacjach, to brak odpowiednich umiejętności organizacyjnych, bo kto to by chciał jechać na wakacje jednocześnie nie wiedząc, co będzie na nich robić? Nie chcecie przecież wydać masy pieniędzy i spędzić je tylko na czas spędzony w hotelu i jego atrakcjach bądź pobliskim barze, ale liczycie na zobaczenie ciekawych miejsc na tle których można sobie zrobić zdjęcie albo takich, w których możecie się pobawić jak dyskoteki.

Poprzez słowo „plan” mamy również na myśli całe zaplecze. W dobie tanich linii lotniczych można z dużym wyprzedzeniem zaplanować sobie lot, często w bardzo atrakcyjnych cenach. W wypadku gdy jesteście osobami młodymi oraz znacie język angielski, bądź potraficie się w nim dobrze komunikować, nie ma absolutnie żadnych powodów, dla których macie korzystać z biura podróży – sami postarajcie się o to, by dobrać jak najrozsądniej miejsca noclegowe oraz możliwości transportu. Internet jest pełen miejsc, w których znajdziecie tego typu miejsca, bądź wypożyczalnie samochodów.

Rozsądnie zaplanujcie budżet

Każdy chce się bawić i wydawać dużo pieniędzy, jednak nie zawsze każdego na to stać, więc apelujemy o to, by wasze wydatki były racjonalizowane. O ile na wakacjach można sobie pozwolić na więcej, to jednak nie chodzi o to, by przeznaczyć na nie lwią część waszych oszczędności. Świetnym sposobem jest odkładanie pieniędzy z dużym wyprzedzeniem, niech to będzie jakiś procent Twojej i jej pensji. Dokładnie przekalkulujcie sobie wasz budżet i pojedźcie z taką gotówką, jaką sobie odłożyliście nie żyjąc ponad stan.

Mówiąc trochę ironicznie, to mamy ciekawe rozwiązanie na kobiety lubiące wydawać zbyt dużo kasy. Jeżeli będzie chciała kupić kolejną zachciankę, na którą nie ma pieniędzy, zawsze możesz odpowiedzieć „tyle odłożyłaś, to tyle masz”. Fakt, nie o to chodzi by sobie odejmować od stołu i liczyć każdy grosz, ale określony budżet sprawi, że macie realną „bazę” do wydania i widzialną gotówkę, która nie znika w astronomicznym tempie jak ta, która jest nagle podejmowana z konta.

Mamy nadzieję, że dzięki naszym radom wasze wakacje będą bardziej udane. Przede wszystkim na być to czas dla was, ale jednak jesteśmy przekonani, że wykorzystanie naszych porad nie obciąży waszego budżetu oraz sprawi, że nie zostaniesz sam ze wszystkimi problemami i pokażesz tym samym swojej kobiecie, że liczysz na jej wsparcie i kreatywność. Dobrej zabawy!

Poprzedni post Co dają kije trekkingowe?
Następny post Jakie dokumenty potrzebne są do podróży